LODFIBER 1000 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 6 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125

€1 241.94
  • l3694
  • Op voorraad

In winkelwagen



1000 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 6 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125
1000 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode SM 6 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord
bevatten: 1 stuk
Connector Type: LC/UPC-LC/UPC
afstand: 1000 Meters
strengen: 6 cores (6 Strengen)
Core Gevelbekleding Diameter: Singlemode 9/125
Jacketing: Outdoor Gepantserde (ook geschikt voor Indoor), Zwart Jacketing.
Connectors: Mannelijk naar


  • Merknaam: LODFIBER
  • Modelnummer: 1000M 6 Strands Singlemode

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 7.0kg (15.43lb.)
  • Afmeting Pakket: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

Tags: Goedkoop LODFIBER 1000 M LC LC Outdoor Armored Singlemode 6 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125, Hoge Kwaliteit LODFIBER 1000 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 6 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten